Imprezy integracyjne

Ośrodek Wypoczynkowy Rusałka to doskonałe miejsce na organizacje imprezy integracyjnej. Położenie wśród malowniczych, mazurskich lasów, tuż nad jeziorem Świętajno – jednego z najczystszych jezior w Polsce, sprzyja integracji i dobrej zabawie.

Zorganizujemy dla Państwa każdego rodzaju imprezy integracyjne: pikniki na świeżym powietrzu, grille połączone z ogniskiem, imprezy team buildingowe, pokazy kulinarne i wiele, wiele innych. Służymy pomocą w doborze atrakcji i oprawy artystycznej.
Do Państwa dyspozycji oddajemy

  • 135 miejsc noclegowych w 3 i 4 osobowych domkach,
  • chatę grillową z miejscem na ognisko – do 120 osób,
  • 15h terenu zielonego, teren ośrodka porośnięty jest lasem sosnowym,
  • stołówkę/ jadalnię dla 60 osób,
  • Ośrodek Rusałka jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony przez całą dobę

Zielone Szkoły i Obozy młodzieżowe

Pobyty dzieci i młodzieży (minimum 2 doby).

Cena pobytu 78zł od osoby z całodziennym wyżywieniem.

Powyższa cena obowiązuje w miesiącach: maj, czerwiec i wrzesień oraz w dniach od poniedziałku do piątku. 1 – opiekun na 15 osób przyjmowany jest nieodpłatnie.

Inne terminy zgodnie z ogólnie obowiązującym cennikiem. Przy pobytach 2-3 dniowych należy mieć własny śpiwór lub pościel. Dzieci nieodpłatnie mogą korzystać z kortu tenisowego, stołu do ping-ponga oraz boiska do siatkówki plażowej.

Przyjęcia okolicznościowe

Szukacie Państwo miejsca na organizację obiadu po chrzcie bądź komunii, chcecie zorganizować urodziny lub rodzinny obiad? Ośrodek Wypoczynkowy Rusałka do idealne miejsce na organizację rodzinnych spotkań. W naszej kuchni dbamy o szczegóły a menu komponujemy w oparciu o regionalne i sezonowe produkty. Każde menu skomponujemy indywidualnie w oparciu o Państwa sugestie. Zapraszamy

Visiton

Chcesz mieć podobną stronę i polepszyć reklamę swojego obiektu? Skontaktuj się z nami pod adresem reklama@visiton.pl

Strona autorstwa VisitON – urlop w Polsce