Regulamin obiektu

1. Personel Ośrodka służy Państwu wszelką pomocą i jest do Państwa dyspozycji.
Alior Bank i nr rach. bankowego  41 2490 0005 0000 4530 3782 1584
2. Pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 200 zł za domek.
3. Wynajęty domek musi być pozostawiony w czystości: musi być zdjęta pościel, umyte naczynia, zamieciona podłoga i wyrzucone śmieci.
4. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00 dnia następnego.
5. Wjeżdżając na teren Ośrodka należy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości i przedstawić go w recepcji podczas dokonywania formalności związanych z pobytem.
6. Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie:
600 983 255, (89) 621 30 72
7. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zaliczki, minimum 30% kwoty pobytu, w terminie uzgodnionym z osobą przyjmującą rezerwację.  W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwację uznaje się za nieważną.
8. Całkowitego rozliczenia można dokonać przelewem przed  przyjazdem lub pierwszego dnia pobytu, tylko gotówką. Również w tym dniu pobieramy opłatę klimatyczną dla Urzędu Gminy.
9. Przekazanie i oddanie domku następuje w obecności personelu Ośrodka, po uprzednim dokonaniu zapłaty za okres objęty rezerwacją.
10. Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość proszony jest o zgłaszanie ich w recepcji, co umożliwi obsłudze Ośrodka natychmiastową reakcje. Skargi wniesione po zakończeniu świadczenia nie będą rozpatrywane.
11. Przy posiłkach podawanych w formie bufetu (stołu szwedzkiego), czyli gdy Wczasowicz może konsumować dowolne potrawy w dowolnej ilości, obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenia potraw, naczyń i sztućców poza teren stołówki. Ośrodek ma prawo odmówić dalszego świadczenia usług osobie lub osobom, które naruszyły tą zasadę, bez zwrotu kosztów.
12. Goście Ośrodka ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zniszczenia oraz braki przedmiotów wyposażenia powstałe z jego winy. Gość jest zobowiązany zawiadomić personel Ośrodka o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
13. Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczamy na miejscu.
14. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie staranności związanej z zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
15. Parking Ośrodka jest niestrzeżony. Ośrodek udostępnia Gościom nieodpłatnie miejsca parkingowe, ale nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia, straty lub kradzieże.
16. Rodzice i opiekunowie dzieci zobowiązani są do opieki nad dziećmi w trakcie pobytu w Ośrodku, w szczególności na stołówce, placu zabaw, plaży i nad jeziorem.
17. W Ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej między godz. 22.00, a godz. 7.00 dnia następnego. Zachowanie osób korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócić spokoju pobytu innych Gości. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług, bez zwrotu kosztów pobytu, osobie, która naruszyła tą zasadę.
18. Goście Ośrodka zobowiązani są do przestrzegania ogólnie przyjętych przepisów bhp. i przeciwpożarowych.
19. We wszystkich budynkach Ośrodka, stołówce i kawiarni, obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Prosimy palić tylko w miejscach wyznaczonych.
20. Wszelkie szkody powstałe na terenie Ośrodka będą pokrywane tylko do wysokości ubezpieczenia OC i NW Ośrodka.
21. Dokonanie rezerwacji poprzez wpłatę zaliczki, jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zobowiązanie się do przestrzegania jego postanowień.
22. Zwierzęta tylko poza sezonem.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego pobytu.

Visiton

Chcesz mieć podobną stronę i polepszyć reklamę swojego obiektu? Skontaktuj się z nami pod adresem reklama@visiton.pl

Strona autorstwa VisitON – urlop w Polsce